2025 թվականի փետրվարի 7-ին Հայաստանի Հանրապետության և Ադրբեջանի Հանրապետության սահմանին տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության գերիների, պատանդների և անհայտ կորած (գտնվելու վայրն անհայտ) անձանց հարցերով զբաղվող միջգերատեսչական հանձնաժողովի և Ադրբեջանի Հանրապետության ռազմագերիների, պատանդների և անհայտ կորած քաղաքացիների հարցերով պետական հանձնաժողովի հանդիպումը:
Հանդիպման ընթացքում Կողմերը կարծիքներ են փոխանակել անհայտ կորած անձանց ճակատագրի պարզաբանման հարցերի վերաբերյալ և համաձայնության եկել, որ հանձնաժողովների միջև փոխադարձ համաձայնությամբ քննարկումները կշարունակվեն:

On February 7, 2025, a meeting of the Interdepartmental Commission on the Issues of Prisoners of War, Hostages and Missing (Whereabouts Unknown) Persons of the Republic of Armenia and the State Commission on Prisoners of War, Hostages and Missing Persons of the Republic of Azerbaijan took place on the border of the Republic of Armenia and the Republic of Azerbaijan.
During the meeting, the Parties exchanged views on issues related to clarifying the fate of missing persons and agreed that the discussions between the commissions will continue by mutual consent.