ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության սահմանապահ զորքերի հսկիչ անցագրային կետերի աշխատակիցների նոր համազգեստի մոդելավորման առաջարկների համար հայտարարվում է մրցույթ:
Բոլոր այն կազմակերպությունները կամ անհատները, որոնք ցանկություն կունենան մասնակցել մրցույթին, կարող են իրենց նախագծերն ուղարկել հետևյալ էլեկտրոնային հասցեին՝ press@sns.am:
Տարբերակների ներկայացման վերջնաժամկետը ս/թ սեպտեմբերի 1-ն է, իսկ արդյունքները կամփոփվեն ս/թ սեպտեմբերի 10-ին: Լավագույն երեք նախագծերի հեղինակները մրցութային հանձնաժողովի կողմից կարժանանան դրամական պարգևի:

С целью моделирования новой формы для сотрудников контрольно-пропускных пунктов Пограничных войск Службы национальной безопасности РА объявляется конкурс.
Организации или лица, желающие принять участие в конкурсе, могут отправить свои проекты на электронный адрес: press@sns.am.
Последний срок представления вариантов - 1 сентября с.г., а результаты будут подведены 10 сентября с.г. Авторы трех лучших проектов получат денежную премию со стороны конкурсной комиссии. Ожидается активное участие заинтересованных лиц или организаций.