ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության սահմանապահ զորքերի հսկիչ անցագրային կետերի աշխատակիցների նոր համազգեստի մոդելավորման առաջարկների համար հայտարարվում է մրցույթ:
Բոլոր այն կազմակերպությունները կամ անհատները, որոնք ցանկություն կունենան մասնակցել մրցույթին, կարող են իրենց նախագծերն ուղարկել հետևյալ էլեկտրոնային հասցեին՝ press@sns.am:
Տարբերակների ներկայացման վերջնաժամկետը ս/թ սեպտեմբերի 1-ն է, իսկ արդյունքները կամփոփվեն ս/թ սեպտեմբերի 10-ին: Լավագույն երեք նախագծերի հեղինակները մրցութային հանձնաժողովի կողմից կարժանանան դրամական պարգևի:

A contest is announced for suggestions of designing a new uniform of officers of the checkpoints of the Border Guard Troops of the RA National Security Service.
All those organizations or individuals, who would like to participate in the contest, can send their projects to the following email address: press@sns.am.
The deadline for submitting the variants is 1 September 2019, and the results will be totalized on 10 September 2019. The authors of the three best projects will be honored with a monetary reward by the contest committee.