Է. Մարտիրոսյանը մասնակցել է Վ. Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարանի կազմավորման 25-րդ տարեդարձին նվիրված միջոցառմանը
Դեկտեմբերի 21-ին ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի պարտականությունների ժամանակավոր կատարող, գնդապետ Էդուարդ Մարտիրոսյանը մասնակցել է Վ. Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարանի կազմավորման 25-րդ տարեդարձին նվիրված միջոցառմանը: Է․ Մարտիրոսյանը կրթօջախի կազմավորման 25-րդ տարեդարձի կապակցությամբ շնորհավորական ուղերձ է հղել համալսարանի ղեկավար և պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմին և կուրսանտներին: Է. Մարտիրոսյանը «Մարտական համագործակցության համար» մեդալով պարգևատրել է համալսարանի պետ, գնդապետ Խաչատուր Խաչատրյանին, ինչպես նաև համալսարանի պրոֆեսորադասախոսական կազմի մի շարք դասախոսների։

Martirosyan attended the event on the occasion of 25th anniversary of the formation of the Military University named after V. Sargsyan
On 21 December Interim Director of the National Security Service of RA, colonel Eduard Martirosyan attended the event on the occasion of 25th anniversary of the formation of the Military University named after V. Sargsyan. Martirosyan sent a congratulatory message to the leadership, Faculty staff and cadets on the occasion of 25th anniversary of the formation of the educational centre. E.Martirosyan awarded the head of the University, colonel Khachatur Khachatryan with medal “For Combat Cooperation” as well as several lecturers of the Faculty staff of the University.