Էդուարդ Մարտիրոսյանն այցելել է Վարդենիսի բաժանմունք
ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի պարտականությունների ժամանակավոր կատարող, գնդապետ Էդուարդ Մարտիրոսյանն այցելել է ՀՀ Վարդենիս քաղաքի Լ. Ազգալդյան փողոց, 1-ին փակուղի, շենք թիվ 1 հասցեում տեղակայված ՀՀ ԱԱԾ Գեղարքունիքի մարզային վարչության Վարդենիսի բաժանմունք:
Է. Մարտիրոսյանը տեղում ծանոթացել է հիմնովին վերանորոգված վարչական շենքի աշխատանքային պայմաններին և տեխնիկական կահավորմանը:
Հայոց բանակի օրվա առթիվ Է. Մարտիրոսյանը, շնորհավորելով Վարդենիսի բաժանմունքի աշխատակիցներին, նշել է, որ ԱԱԾ ղեկավարության մշտական ուշադրության կենտրոնում է ծառայողների աշխատանքային պայմանների բարելավումը, ինչը միտված է նրանց աշխատանքի արդյունավետությանը և որակի բարձրացմանը:

Временно исполняющий обязанности Директора службы национальной безопасности РА полковник Эдуард Мартиросян посетил Варденисское отделение Гегаркуникского областного управления СНБ РА, расположенное в городе Варденис по адресу ул. Л. Азгалдяна 1-ый переулок, дом номер 1.
Э.Мартиросян на месте ознакомился с условиями полностью отремонтированного административного здания и техническим оснащением.
Поздравляя сотрудников Варденисского отделения по случаю дня образования Армянской армии, Э.Мартиросян отметил, что улучшение рабочих условий служащих постоянно находится в центре внимания руководства СНБ, что направлено на повышение качества и результативности в их работе.