Էդուարդ Մարտիրոսյանն այցելել է Վարդենիսի բաժանմունք
ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի պարտականությունների ժամանակավոր կատարող, գնդապետ Էդուարդ Մարտիրոսյանն այցելել է ՀՀ Վարդենիս քաղաքի Լ. Ազգալդյան փողոց, 1-ին փակուղի, շենք թիվ 1 հասցեում տեղակայված ՀՀ ԱԱԾ Գեղարքունիքի մարզային վարչության Վարդենիսի բաժանմունք:
Է. Մարտիրոսյանը տեղում ծանոթացել է հիմնովին վերանորոգված վարչական շենքի աշխատանքային պայմաններին և տեխնիկական կահավորմանը:
Հայոց բանակի օրվա առթիվ Է. Մարտիրոսյանը, շնորհավորելով Վարդենիսի բաժանմունքի աշխատակիցներին, նշել է, որ ԱԱԾ ղեկավարության մշտական ուշադրության կենտրոնում է ծառայողների աշխատանքային պայմանների բարելավումը, ինչը միտված է նրանց աշխատանքի արդյունավետությանը և որակի բարձրացմանը:

Interim Director of the National Security Service of the RA Colonel Eduard Martirosyan visited Vardenis Subdivision of the RA NSS Regional Department of Gegharquniq Marz, located in the town of Vardenis, at the address of L. Azgaldyan street, 1st cul de sac, building № 1.
E.Martirosyan was acquainted with working conditions and technical equipment of a completely renovated administrative building.
On the occasion of the Armenian Army Day, congratulating officers of the Vardenis Subdivision E. Martirosyan stated that the leadership of the RA NSS constantly focuses on improving the working conditions of servicemen, aimed at enhancing the effectiveness and quality of their work.