Պետական պահպանության ծառայության զինծառայողների թափուր հաստիքները համալրելու նպատակով անհրաժեշտ են թեկնածուներ` արական և իգական սեռի ՀՀ քաղաքացիներ, ՊՊԾ մարտական ստորաբաժանումներում զինվորական ծառայության անցնելու համար:
Պահանջվում են նաև քաղաքացիական աշխատանք կատարող աշխատակիցներ` աշխատանքային փորձ ունեցող իրավաբաններ, հաշվապահներ, գնումների մասնագետներ և ձեռնամարտի հրահանգիչներ:
Ցանկացողները մանրամասն տեղեկատվություն ստանալու համար կարող են զանգահարել հետևյալ հեռախոսահամարներով` 010-53-21-63, 010-53-08-46 կամ գրել hr@sgo.am էլեկտրոնային հասցեին։

Candidates are needed for completing the military service in the combat units of the SSS for the purpose of filling the vacant positions of the military personnel of the State Security Service: RA citizens of female and male gender.
Civilian employees are also required: lawyers, accountants, procurement specialists and hand-to-hand combat instructors with work experience.
For detailed information, those who wish can call the following phone numbers: 010-53-21-63, 010-53-08-46 or send an email to hr@sgo.am.