Պետական պահպանության ծառայության զինծառայողների թափուր հաստիքները համալրելու նպատակով անհրաժեշտ են թեկնածուներ` արական և իգական սեռի ՀՀ քաղաքացիներ, ՊՊԾ մարտական ստորաբաժանումներում զինվորական ծառայության անցնելու համար:
Պահանջվում են նաև քաղաքացիական աշխատանք կատարող աշխատակիցներ` աշխատանքային փորձ ունեցող իրավաբաններ, հաշվապահներ, գնումների մասնագետներ և ձեռնամարտի հրահանգիչներ:
Ցանկացողները մանրամասն տեղեկատվություն ստանալու համար կարող են զանգահարել հետևյալ հեռախոսահամարներով` 010-53-21-63, 010-53-08-46 կամ գրել hr@sgo.am էլեկտրոնային հասցեին։

С целью укомплектования вакантных должностей военнослужащих Службы государственной охраны для прохождения военной службы в боевых подразделениях СГО необходимы кандидаты: граждане РА женского и мужского пола.
Требуются также сотрудники, выполняющие гражданскую работу: юристы, бухгалтеры, специалисты по закупкам и инструкторы по рукопашному бою, имеющие опыт работы.
Для получения подробной информации желающие могут позвонить по следующим телефонным номерам: 010-53-21-63, 010-53-08-46 или отправить электронное письмо по адресу hr@sgo.am.