ՀՀ ԱԱԾ գիտաուսումնական կենտրոնում անցկացվեց ավարտական քննություն (լուսանկարներ)
Հայաստանի Հանրապետության ազգային անվտանգության մարմինների կադրերի պատրաստման գործընթացի շրջանակներում Գիտաուսումնական կենտրոնի համապատասխան դասընթացն ավարտեց հերթական՝ հատուկ մասնագիտական հոսքը:
2024 թվականի մարտի 29-ին, թվային նոր տեխնոլոգիաների կիրառմամբ, թեստային եղանակով անցկացվեց ավարտական քննությունը՝ տեսական գիտելիքների և գործնական հմտությունների ստուգման ու գնահատման նպատակով:
Ունկնդիրները համակարգչային համապատասխան ծրագրով լրացրեցին առավել կարևոր առարկաների թեմաներով և խնդիրներով կազմված թեստերը, որոնց գնահատման արդյունքները վկայեցին ստացած գիտելիքների և գործնական-մասնագիտական հմտությունների անհրաժեշտ մակարդակը:

В НУЦ СНБ РА проведен выпускной экзамен (фотографии)
В рамках процесса подготовки кадров органов национальной безопасности Республики Армения очередной специальный профессиональный поток завершил соответствующий курс занятий Научно-учебного центра.
29 марта 2024 года с использованием новых цифровых технологий в тестовом формате был проведен выпускной экзамен с целью проверки и оценки теоретических знаний и практических навыков.
Слушатели с помощью соответствующей компьютерной программы выполнили тесты, составленные по темам и задачам наиболее важных предметов, результаты оценки которых свидетельствовали о необходимом уровне полученных знаний и практико-профессиональных навыков.